5G Tehlikesi

5G Tehlikesi

5G tehlikesi, son zamanlarda sıklıkla konuşulan ve bilim insanlarının ikiye bölündüğü bir konudur. Aşağıdaki yazı çeşitli araştırmaları içerir. Doğruluğu kesin olmamakla birlikte insanların büyük çoğunluğunun 5G’den şikayetçi olduğunu gösterir.

Wuhan’da halk sokaklara döküldü, kendilerine engel olan güvenlik güçlerine karşı direniyorlar çünkü kendilerini öldüren şeyin aslında 5G olduğunu anladılar.

Avrupa da ve Amerika da durumun farkına varıp bilinçlenen halk 5G direklerini birer birer yıkmaya başladı.

İsviçre 5G ye geçişi insan sağlığına verdiği zararlardan ötürü durdurdu. Buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
İngiliz uzman açıkladı; İnsanları öldüren şey Corona Virus değil FREKANS SİLAHI.

 

5G Tehlikesi Oksijenin Yapısını Değiştiriyor

5G tehlikesi

5G’nin zararlı etkileri öyle yazılıp çizilmese de bildiğimiz etkileri şunlar:

 • 5G’nin bizatihi oksijen üzerinde ANORMAL etkileri var. 5G yani 60 GHZ enerji oksijen moleküllerince emilebiliyor. İnsan vücudundaki oksijen emilimi ile oynadığımızda acaba bundan olumsuz etkilenecek ilk organımız sizce hangisidir?
 • Karantina gemilerinde de 5G kullanılıyordu’
  “Karantina uygulanan gemiler Princess yolcu gemisi firmasının Diamond tipi gemileri. Firma bir basın açıklamasında şu açıklamaları kullanıyor: ‘Princess yolcu gemileri yepyeni ümitlerle geri dönüş taahhüdü gereği global filosuna yaptığı 450 milyon dolarlık yatırımın bir devamı niteliğinde.’ Firmanın özenerek anlattığı yeniliklerinden birisi de ağ bağlantıları. Yani bu gemilerde 5G teknolojisi kullanılıyor.”
 • Virüs/parçacıklar Alfa, Beta, Gama ve Delta frekansında.
 • Taçlanmış parçacık (Corona virüs) 8-13 Herz arası titreşimi var.
 • Yapılan bilimsel çalışmaya göre 3-17 derece arası parçacıklar nemle buluşunca, bulaşıcı olarak zarar vermeye başlıyor.
 • 60Ghz’de 5G, oksijen molekülü ile rezonansa girer ve oksijene, insan vücudu için çok daha az kullanılabilir olmasını sağlayan ters bir polarite verir.

5G Corona Virüs İlişkisi

5G tehlikesi

Yüksek konsantrasyonlarda 5G kullanımı, sokak seviyesinde insanların boğulmasını sağlar. Ve daha düşük dozlarda, bu düşük oksijen alımı ile griple aynı semptomlar olan grip benzeri semptomlar alırsınız. Ancak 5G’nin öldürme şekli çok daha ilginç.

Vücudumuzun içinde bizi besleyen trilyonlarca parazit organizma vardır ve bazıları birçok yararlı işlev yaparak yaşamamıza yardımcı olduğunu söylüyor. Ancak bu bakteriler, mantarlar ve parazitler herhangi bir WIFI mikrodalga radyasyonuna maruz kaldıklarında zarar görürler ve kendilerini savunmada toksinler üretmeye başlarlar.

corona virüs

Bu organizmalar hayatta kalmalarını sağlamak için hızla üremeye başlarlar. Ve böylece hızlı bir şekilde üreyen ve toksinler salgılayan WIFI mikrodalga radyasyonlarının saldırısı altında bu iç parazit organizmalarından grip benzeri semptomlar alıyoruz. İnsanların biyo-silahlı koronavirüs almadığı gerçek hastalık budur.

2G‘nin kendisine atanan on mikrodalga frekansı vardır, 3G‘nin de on vardır, 4G‘nin bazı çakışmalarla beş frekansı vardır, ancak 5G‘nin FCC tarafından atanan 3000 mikrodalga frekansı vardır.

Neden bu kadar çok? Yani 5G gerçekten 5G değil 297G olarak adlandırılmalıdır. Çin, Kore, İtalya, İran ve kruvaziyer gemilerindeki bu 5G’nin piyasaya sürülmesiyle dünyadaki en büyük 5G kullanım etkisine sahip ölüm ve hastalıklara sebebiyet vermektedir…

corona virüs

Çin’liler Wuhan’daki insanları kilitlediklerinde yeni 5G telefonlarına ve internet bağlantılarına döndüler ve böylece şehir çok daha fazla 5G WIFI radyasyonuyla dolup taştı ve çok daha fazla insan hastalandı ve öldü. Birçok insan, daha önce hiç hastalığı olmayan oksijen eksikliğinden sokak seviyesinde anında hastalandı. Büyük 5G 60Ghz mikrodalga radyasyon bulutu, havadaki oksijenin hayatta kalmak için kritik seviyelerin altına düşmesine neden oldu.
Dün tüm Asya 5G’lerini kapattı ve iletişim kurmak için sadece 3G ve 4G sistemlerini bıraktı, böylece 5G’nin hastalıkların gerçek nedeni olduğunu biliyorlar.
Bu bilgiler ve konuyla ilgili videolar internetten birer birer siliniyor, lütfen izin istemeden mümkün olduğunca paylaşın, çünkü söz konusu olan basit bir şey değil İNSAN HAYATI.

Dimitrov Tesla

Yazı Önerisi: Corona Virüse Yakalanan Ünlüler Kimlerdir?

Please follow and like us:

4 thoughts on “5G Tehlikesi

 1. Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website sevdimburayi.com to generate more leads.

  Here’s how:
  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you as soon as they say they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re still there at sevdimburayi.com.

  Talk With Web Visitor – CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com for a live demo now.

  And now that you’ve got their phone number, our new SMS Text With Lead feature enables you to start a text (SMS) conversation – answer questions, provide more info, and close a deal that way.

  If they don’t take you up on your offer then, just follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

  CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today!

  Try Talk With Web Visitor and get more leads now.

  Eric
  PS: The studies show 7 out of 10 visitors don’t hang around – you can’t afford to lose them!
  Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitor.com/unsubscribe.aspx?d=sevdimburayi.com

 2. vay be. bu bilgileri öğrenmem yıllar sürerdi. bu son derece beyin fırtınası yapılması gereken bir konu. bu 5g internetini bile yeni öğrendim. bu tür bilgilerin devam edilmesini ve böyle güzel yazılan bilgiler için ekstra para verilmeli. kolay gelsin.:)

 3. Hadi yolcu gemisinde 5G vardı vs. Peki nasıl bulaşıcı oluyor? Virüs ten hiç bahsedilmiyor. Frekansın insanları hasta ettiği söylüyor. Eee nasıl bulaşıyor o zaman? Peki abd savaş gemisinde 5G yoktu nasıl bulaştı o kadar kişiye?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: