Boş Duvar Nasıl Değerlendirilir?

Boş Duvar Nasıl Değerlendirilir?

Evinizde yapacağınız küçük dokunuşlar, yaşam alanınızı olduğundan daha iyi bir hale dönüştürür. İster; yatak odanızda isterseniz de değişiklik yapmak istediğiniz boş bir alanda, birkaç alışveriş yaparak hoş bir görünüm sergileyebilirsiniz. Boş duvar nasıl değerlendirilir diyorsanız site önerileri ve dekorasyon fikirlerini sizler için derledik. Keyifli okumalar dileriz…

Minimal Çerçeve

boş duvar nasıl değerlendirilir?

Minimal eşyalar, evin havasını değiştiren küçük detaylar arasında yer alıyor. İster geometrik şekiller, isterseniz bir hayvan figürünü duvarınıza asabilirsiniz. Minimal duvar süslerinin çoklu halde kullanılması son derece popülerdir.

Buraya  tıklayarak sizler için seçtiğimiz çerçeve önerisine göz atabilirsiniz.

Boş Duvar Nasıl Değerlendirilir? Sanat Fotoğrafları

duvar dekorasyonu

Sanat fotoğrafı denildiğinde herkesin aklına farklı bir tasarım geliyor. Aslında burada seçim yapma konusunda özgürsünüz. İster ünlü bir ressamın tablosunu, isterseniz de sadece renklerin size uyduğu bir seçim yapabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Van Gogh Yıldızlı Geze tablosuna göz atabilirsiniz.

Ayna

boş duvar nasıl değerlendirilir?

Evin her köşesine çok ama çok yakışan aynaların büyük küçük tasarımları sıklıkla kullanılır. Şık bir çerçeveye sahip aynalar arasından koyu renkler sıklıkla tercih edilse de, farklı tasarımlar da tercih edilebilir. Örneğin; kırmızı bir duvara petrol mavisi bir ayna takarak hoş bir görüntü ortaya çıkartabilirsiniz.

Ayna önerisi için buraya tıklayabilirsiniz.

Boş Duvar Nasıl Değerlendirilir? Duvar Kağıdı

dekorasyon

Duvar kağıdını evinizin bir köşesinde kullanabilirsiniz. İster tek renk, isterseniz de desenli tasarımlara göz atabilirsiniz. Tek bir köşeye yapacağınız sıra dışı tasarım, çerçevelerle birlikte anlam kazanır.

Saat

Boş Duvar Nasıl Değerlendirilir?

Hiçbir zaman modası geçmeyen trendlerden bir tanesi de duvar saatidir. Özellikle Roma rakamlarından oluşan saatler, duvara anlam kazandırır. Bazen iç kısmı olmayan bazen de rakamların bulunmadığı saat modelleri sıklıkla tercih edilir. Ayrıca, gold, rose gold ya da bakır renklerinden oluşan saatler 2020 senesinin dekorasyon modasına yön veriyor.

Boş Duvar Nasıl Değerlendirilir? Aydınlatma

duvar dekorasyonu

Aydınlatma son dönemin en moda trendleri arasında yer alıyor. Özellikle peri led lambaları çerçevelerin üzerine koyarak hoş bir görünüm ortaya çıkartabilirsiniz. Ancak, peri ledin yanı sıra armatür de kullanarak farklı tasarımlara imzanızı atabilirsiniz. Duvar dekorasyonunda yapmanız gereken en önemli şey sadece hayal etmektir.

Yazı Önerisi: Ayrıldıktan Sonra Kadın Psikolojisi

Please follow and like us:

One thought on “Boş Duvar Nasıl Değerlendirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: