Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları

Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları

Evde oturduğunuz zamanı keyifli ve verimli getirmek  sizin elinizde. Elbette zor günler yaşıyoruz, evlerde kalmamız gerekiyor. Hastalık ne zaman biter bilinmez. Oturup sıkılmak yerine bir şeylerle vakit geçirmek isterseniz Corona günlerinde izlemeniz gereken netflix yapımları yazısını sizler için oluşturduk. Keyifli izlemeler dileriz.

1. Pandemic

Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları

Pandemic, bir belgesel dizisidir. Corona virüsün yaygın olduğu şu günlerde, geçmişteki gribe karşı ve doktorların mücadelesine karşı bilgi sahibi olmak isterseniz mutlaka izlemeniz önerilir. Belgeseli izlerken hem korkacak hem de bilinçleneceksiniz. İlk bölümden itibaren beğeneceğinizi garanti edebiliriz.

Pandemic netflix imdb: 6,3

2. Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları: Love is Blind

love is blind

Love is blind, Türk yapımı programlara benzetilebilir. Programda bekar erkekler ve kadınlar bir araya getirilir. Fakat bu kişiler birbirinin yüzlerini hiçbir zaman göremez. Tanışırlar, konuşurlar hatta nişanlanırlar. Her bölüm özel odalarda çeşitli konular hakkında konuşuyorlar. İlginç ve vakit geçirmelik bir yapım.

Love is blind imdb: 6,0

3. Rick and Morty

Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları

Dizi yetişkinler için bir çizgi film. Bilim kurgu konulu olan yapımda bir dede ve torunu esas karakter olarak geçiyor. Çatlak bir bilim adamı olan Rick, torununu da peşinden götürüyor. Her bölüm bambaşka konular anlatılıyor. Müthiş bir zekanın ürünü olan diziyi izlerken çok eğleneceğinize de eminiz.

Rick and Morty imdb: 8,5

4. Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları: 100 Humans

100 Humans

100 Humans, insan davranışları üzerine yapılan testleri konu oluyor. 100 gönüllü kişiye deneyler yapan 3 sunucu, bilgilendirirken eğlenmenizi de sağlıyor.

100 humans imdb: 6,4

5. Stranger Things

Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları

Bilim kurgu ve korku konulu olan bu dizi, her bölüm bambaşka bir heyecanı beraberinde getirir. Her ne kadar dizinin karakterleri çocuklar olsa da esasen yetişkinlere hitap ediyor. Diziyi izlerken büyük bir heyecan hissedeceğinize eminiz.

Stranger things imdb: 8,8

 

6. Bebekler

Bebekler

Bu belgesel daha çok yeni anne baba olan aileleri hedef alıyor. Bebeklerin hayatı algılayış biçimlerini anlatan belgesel, bilimin ışığında ilerliyor.

Bebekler imdb: 6,8

7. Toy Boy

Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları

İspanya yapımı dizi, striptiz yapan bir erkeği anlatıyor. Ancak bu striptizcinin hayatı bir cinayetle beraber değişir. Karakterin 15 yıl cezaya çarptırılması intikam almasına yol açacaktır. Dizi oldukça sürükleyici bizden söylemesi.

Toy boy imdb: 6,6

8. Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları: Lost Girls

lost girls

Bir kitaptan yayınlanan dizi, kayıp kızını bulmak isteyen bir anneyi anlatır. Kızını kaybeden annenin, polisler karşısında çaresiz kalışı ve kendi başına çaba sarf etmesini izleyeceksiniz.

Lost girls imdb: 6,1

9. Sabrina

Sabrina

Yarı insan yarı cadı Sabrina’yı anlatan dizi, tatlı bir cadıyı benzersiz bir dille konu edinir. Fanilerin arasında kendine yer edinmeye çalışan Sabrina dizisini izlerken çok iyi vakit geçireceğinize eminiz.

Yazı Önerisi: En İyi Türk Dizileri Nelerdir?
Please follow and like us:

3 thoughts on “Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: