Corona Virüse Yakalanan Ünlüler

Corona Virüse Yakalanan Ünlüler

Corona virüs bulaşması çok kolay olan ve etkisi kolaylıkla vücuttan atılmayan bir rahatsızlıktır. Özellikle Türk ya da yabancı ünlüleri etkisi altına alan corona, prens ve kraliçeye bile dokunmuştur. Peki corona virüse yakalanan ünlüler kimlerdir?

1. Fatih Terim

Corona virüse yakalanan ünlüler kimlerdir?

Fatih Terim, 23 Mart tarihinde corona virüs testi sonucunun pozitif olduğunu Twitter hesabından bildirmiştir. Sevenleri ve ailesi tarafından üzüntü ile karşılanan bu durum, bir hafta sonra Fatih Terim’in taburcu olması ile sevindirici hale dönüştü. Fatih Terim, maçların iptal edilmesi gerektiğini corona virüse yakalanmadan önce canlı yayında söylemişti. Fakat onun sözlerinin dinlenmemesi, kendisi ile birlikte Galatasaray taraftarını da üzmüştür.

Fatih Terim tedavisine evde devam edecektir. Bu arada merak edenler için Fatih Terim’in yaşı 66’dır. Risk grubunda olsa da sigara kullanmaması onun bu durumdan kolayca kurtulmasını sağlamıştır.

2.Corona Virüse Yakalanan Ünlüler Kimlerdir? İngiltere Başbakanı Boris Johnsonn

İngiltere başbakanı Boris, corona testinin pozitif olduğunu bildirmiştir. Kendisinde corona virüs semptomlarını keşfeden başbakan, eve kendini kapatarak izole etmiştir. Çalışmalarını evden sürdüren Boris Johnsonn’un son durumu hakkında henüz bir bilgi yoktur.

3.Prens Charles

Corona virüse yakalanan ünlüler kimlerdir?

İngiltere Prensi Charles, 25 Mart tarihinde corona pozitif çıkmıştır. Galler Prensi’nin bu durumu sarayda korku ve endişeye neden olmuştur. Ayrıca, prensin 71 yaşında olması insanların korkmasının önemli sebepleri arasındadır. Fakat, korkulan olmamıştır. Prens Charles, coronayı yenen kişiler arasındadır.

4.Corona Virüse Yakalanan Ünlüler Kimlerdir? Zülfü Livaneli

Zülfü Livaneli

Zülfü Livaneli, eşi ile birlikte corona virüs kapmıştır. ABD’de hastalığı kaptığını belirten Livaneli, tamamen iyileştiğini ve evden çıkmadığını belirmiştir. Zülfü Livaneli’nin yaşı 73’tür.

5. Itziar Ituno

La casa de papel

Itziar Ituno, La Casa de Papel dizisinin ünlü oyuncusudur. İnstagram hesabından corona virüse yakalandığını anlatan Itziar, yüksek ateş ve kuru öksürük yaşadığını belirtmiştir. Evde kalın çağrısında bulunan ünlü oyuncu 45 yaşındadır.

6. Corona Virüse Yakalanan Ünlüler Kimlerdir? Kevin Durant

Amerika’lı profesyonel basketbolcu Kevin, corona testi pozitif çıkan hastalardan. Tedavisi devam eden basketbolcu “Herkes dikkatli olsun, kendine dikkat etsin ve karantinada kalsın. Bunu da atlatacağız.” şeklinde açıklamada bulundu. Ayrıca Rihanna’nın ünlü basketbolcu ile dalga geçmesi büyük tepki topladı.

7.Tom Hanks

Corona virüse yakalanan ünlüler kimlerdir?

Ünlü oyuncu Tom Hanks, eşi ile birlikte corona virüse yakalandı. Belirtileri hissederek test yaptıran 63 yaşındaki oyuncunun sevenleri korku içinde karantina süresinin geçmesini bekledi. Avustralya’da karantina süresini tamamlayan çift neşe içinde eve döndü.

8. Corona Virüse Yakalanan Ünlüler Kimlerdir? Rüştü Reçber

Rüştü Reçber

Dünyanın en iyi üçüncü kalecisi olan Rüştü’nün eşi durumu anlattı. Erken teşhisin önemini aktaran Işıl Reçber, evde kalmanın önemini de vurguladı.

9. Kraliçe Elizabeth

Elizabeth

93 yaşındaki kraliçe de corona virüse yakalananlardan. Uzmanlar tarafından sıklıkla söylenen risk grubunda yer alan kraliçenin durumu saray tarafından inkar edildi. Ancak, Prens Charles’ın ve kraliçenin yardımcısının corona testinin pozitif olması akıllarda şüphe uyandırdı. Son durum hakkındaki bilgiyi ilerleyen günlerde öğreneceğimizi umut ediyoruz.

10. Corona Virüse Yakalanan Ünlüler Kimlerdir? Korhan Varol

Korhan Varol

Elbette her mesleğin zorluğu vardır. Ancak uzmanlar tarafından durmadan söylenen “evde kal” çağrılarına uyamayan meslek grupları bulunur. Bunlardan bir tanesi de muhabirlerdir. Korhan Varol da risk grubundaki muhabirlerden bir tanesi. NTV’de çalışan Korhan, instagram hesabından durumu belirtmiştir. “Adi #Corona olan virus tabii ki beni bulacakti, bekliyordum zaten. Test sonucu pozitif cikti, hastanede karantinadayim. Yani arkadasla bir sure kapisacagiz.
Gorelim bakalim #covid19 efendi; hangimiz daha guclu. 💪” demiştir. KorhanVarol son durumu hakkındaki bilgileri de ilerleyen günlerde öğreneceğiz.

Yazı Önerisi: Ücretsiz Corona Maskesi Nasıl Alınır?

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: