DP Daily Perfection Şampuan

DP Daily Perfection Şampuan

Saçların en büyük ihtiyaçları arasında temizlenmek yer alıyor. Ancak ürünlerin zararlı kimyasal içerikleri, saçları temizlerken zarar veriyor. Bugünkü ürün inceleme ağımıza DP daily perfection şampuan yer alıyor. Her şeyden önce şunu söyleyebiliriz ki: Bu şampuan Türk malı.

Dp Daily perfection şampuan kullananlar arasında inceleme yaptıysam da doğru düzgün bir yoruma rastlamadım. Elbette herkesin saç yapısı birbirinden farklı. Birinin beğendiği ürün diğerine iyi gelecek diye bir şey yok.

DP daily perfection, tuz içermiyor. Özellikle Brezilya fönü yaptıranlar bilirler ki tuz içeren şampuanlar keratinin ömrünü kısaltır. Bu nedenle ürünün tuz içermemesi sevindirici bir haber.

1000 mg’lık şişede satılan şampuan, pompalı. Kolaylıkla kullanılabilir. Birçok içeriği bulunan serinin bendeki çeşidi çörek otu yağlı olanı. Benim saçlarım kolayca yağlanabiliyor. Ürünün kokusu baharatlı.

Klasik şampuanların aksine baharat kokusu benim hoşuma gitti. Ancak kokunun kalıcı olduğu söylenemez. Şampuan ilk kullanımda kolayca köpürmüyor. İkinci kullanımda köpürerek etkin temizlik hissi veriyor. Ayrıca şampuan tarak ile birlikte satılıyor. Tarak uzun ve dolaşmış saçlarımı kısa sürede açabildi.

DP Daily Perfection Şampuan Yorumları

DP daily perfection şampuan

Şampuan keratin ve biotin içeriyor. Keratin insanın saç ve tırnaklarında bulunan bir proteindir. Ancak saçlara yapılan boya, açma, perma ya da diğer yıpratıcı etkenler, keratin kaybına yol açıyor. Bu nedenle keratin kaybına uğrayan saç sağlıksız ve mat görünüyor. Biotin ise, saç ve tırak başta olmak üzere birçok dokunun oluşumu üzerinde son derece etkili bir vitamin. Şampuanın bu iki içeriğe sahip olması gerçekten güzel bir içeriğe sahip olduğunu gösteriyor.

Sodyum klorür içermeyen ürün, saçların sağlıklı uzamasını sağlıyor. Şampuanın yorumlarına geçecek olursam, saçlarımı yıkadıktan sonra kolayca şekil verebildim. Biraz saçlarım sertleşmişti ancak rahatsız edici seviyede değildi. Şunu unutmayın, birçok şampuan parlatma ya da yumuşatma vaatleri veriyorsa bunu, kanserojen içerikleri ile yapar. Bu nedenle şampuanı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte DP daily perfection şampuan markasının ürün çeşitleri:

  • Pamuk sütü
  • Çam terabentinli
  • Çörekotu yağı.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazı Önerisi: Yağlı Saçlar İçin Şampuan Önerileri

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: