Duygu Özaslan

Duygu Özaslan

Tam Adı: Duygu Özaslan

Kaç Yaşında: 29

Nereli: İstanbul

Mesleği: YouTuber

Hangi Üniversite Mezunu: İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü

Hangi Burç: Koç

Duygu Özaslan Kimdir?

Duygu Özaslan kimdir? Duygu, son olarak “sahanda yumurta“nın Türkçe söylenişini bilemeyerek gündeme oturan YouTuberdır.

İstanbul’da doğan Duygu, üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi’nde başlamıştır. Ancak Youtube kariyeri sonucu üniversiteyi bırakmayı tercih etti.

Youtube kariyerine “itsmeduygu” ismi ile başladı. Duygu Özaslan kaç para kazanıyor bilinmez ama her geçen gün daha da çok izleniyor diyebiliriz. Kendisinin seveni de sevmeyeni de çok fazla. Ancak sevmeyen insanların sırf sinir olmak için eleştirel bir gözle izlemesi ya da kötü yorum yapması bile Duygu’ya gelir olarak geri dönüyor. Bu bir gerçek.

Duygu Özaslan kiminle sevgili soruları sıklıkla merak edilir. Duygu, Barış Taylan Demirige ile sevgiliydi. Sevgiliydi diyoruz çünkü şuanda ayrılar. Her ne kadar zaman zaman görüşseler de yollarını ayırdılar. Belki önümüzdeki günlerde geri birleşirler. Bekleyip göreceğiz.

Youtube üzerinden para kazanan birçok kişi var. Duygu’nun da Türkiye çapında ciddi bir gelir elde ettiği söylenebilir. Düzenli olarak videolar yüklemesi, birçok reklam ve satış ortaklığı yapması, Duygu için önemli gelir kaynaklı arasında yer alıyor.

Herhangi bir videoyu izlerken videonun başında ya da sonunda reklamlar çıkması ya da sizin o reklamlara tıklamanız karşı tarafın gelir elde etmesini sağlıyor. Bununla birlikte, Duygu’nun tanıtımını yaptığınız bir kıyafeti ya da herhangi bir başka eşyayı almanız onum komisyon almasını da sağlıyor.

Duygu’nun YouTube kanalında 1,45 milyon abonesi var. 573 adet videosu bulunan kanalında birçok konuyu işliyor. En çok güzellik ve moda konularında video çeken Özaslan, son olarak “Karantina Günleri” isminde bir video paylaştı.

Bu videosu ise gündeme oturdu. Videoda karantina günlerini nasıl geçirdiğini anlattı. Ancak, insanlar onun videosuna tepki yağdırdı. Videoda sahanda yumurtanın nasıl Türkçe söylendiğinin bilmediğini söyleyen Duygu, evde zaman geçirme çabalarını anlattı.

Nurgül Yeşilçay, Duygu Özaslan ile dalga geçen bir video yayınladı. Bu videoyu izlemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Duygu Özaslan Videoları

Fotoğrafları

Yazı Önerisi: En Çok Tercih Edilen Bayan Parfümleri

Please follow and like us:

One thought on “Duygu Özaslan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: