En İyi Kahve Falı Uygulamaları

En İyi Kahve Falı Uygulamaları

Kahve içmek, kültürümüzün en önemli ögelerinden bir tanesidir. Kahva falı baktırmak ise binlerce yıldır devam eden bir alışkanlıktır. Geçmişte sadece falcı ve medyumlar tarafından bakılan kahve falı, günümüzde uygulamalar aracılığı ile yapılır. Sizde sıcak ve köpüklü bir kahve içtiyseniz kahve falı baktırabilirsiniz. Ancak fincanı kapatırken “Fincan pir, kalbime gir. Kalbimden çık, fincana gir” diyerek fincanı 3 kere kendinize doğru döndürmeniz gerekir. İşte en iyi kahve falı uygulamaları:

1. Falcıhane

En iyi kahve falı uygulamaları

Falcıhane uygulaması, günde 1 adet ücretsiz fal baktırma imkanı tanır. Gönderdiğiniz fallar sesli ve yazılı olarak gelir. Yorumlar uzun ve detaylıdır. Ayrıca, yorumların sesli olarak gelmesi gerçek falcılar tarafından falınızın yorumlandığını gösterir.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

2. En İyi Kahve Falı Uygulamaları: Faladdin

Türk kahvesi

Faladdin uygulamasını duymayan yoktur herhalde. Fal dünyasında, vazgeçilmez olmayı başaran uygulama, nasıl yapıyor bilmiyoruz ama o an ne hissediyorsak şak diye söylüyor. Elbette kaderi ve geleceği bir uygulamanın bilmesi beklenemez. Ama bir uygulamaya göre içinde bulunulan durumu bu kadar iyi aktarması ve hissedilenleri söylemesi Faladdin’in vazgeçilmeyen özellikleri arasında yer alır.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

3. Derya Abla

En iyi kahve falı uygulamaları

Derya abla, ücretsiz ya da ücretli şekilde fal bakan uygulamadır. Ücretsiz şekilde fal baktırarak gayet detaylı ve güzel bir şekilde yorum yaptırabilirsiniz. Yorumlar uzun ve mantığa uygundur. Uygulamayı indirdiğinizde yaşınızı, medeni durumunuzu ve cinsiyetinizi belirtmeniz yeterlidir.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

4. FaldanAdam

Kahve

FaldanAdam uygulaması, günde 1 adet ücretsiz fal hakkı sunar. Ücretsiz olarak bakan uygulamaya isterseniz ücretli ve daha detaylı bir şekilde de fal baktırabilirsiniz. Fal baktırırken sizden 3 adet resim istenir. Genellikle 30 dakika içinde falınız yorumlanır.

5. En İyi Kahve Falı Uygulamaları: Fal Diyarı

En iyi kahve falı uygulamaları

Fal diyarı, kahve falının yanı sıra tarot ve katina gibi fallara da bakar. 2 milyondan fazla kişinin indirdiği uygulama, 5 yılı aşkın süredir adından söz ettirir. Uygulamada ücretli ya da ücretsiz şekilde fal baktırabilirsiniz. Bazen fallarınızın son derece gerçeğe yakın olduğunu görseniz de, bazen  de saçmaladıklarına tanık olabilirsiniz. Şansınız yaver giderse iyi bir falcıya denk geleceğinizi düşünüyoruz.

6. Falcı İkizler

Türk kahvesi

Falcı İkizler yeni bid uygulamadır. İki ikiz kardeşin fal baktığı bu uygulamaya kayıt olmanız gerekir. Ayrıca; facebook ya da google aracılığı ile giriş de yapabilirsiniz. Uygulama günlük 1 adet ücretsiz fal baktırma hakkı tanır. Ayrıca, ilk indirdiğinizde el ve yüz falı da baktırabilirsiniz. Kahve falına baktırırken Meriç ya da Miraç’ı seçmeniz gerekir. İkisi de hem ailelerinden eğitimli, hem de kendilerini üniversite sayesinde geliştirmiştir. Uzun yılların deneyiminin yanı sıra, detaylı yorumlarla falınızı yorumlaması uygulamanın önemli özellikleri arasında yer alır.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

7. En İyi Kahve Falı Uygulamaları: Binnaz

En iyi kahve falı uygulamaları

Binnaz uygulaması tamamen ücretsiz değildir. Kredi sistemi ile çalışır. Ancak bedava kredi kazanma şansınız da vardır. Birçok gerçek falcı arasından kredilerinizeuygun olan kişiyi seçerek fal baktırabilirsiniz. Falcılar gerçek kişilerdir. Yazılı, sesli ya da görüntülü olarak falınızı yorumlatabilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yazı Önerisi: Dalin Bebek Kolonyası
Please follow and like us:

One thought on “En İyi Kahve Falı Uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: