Japon Psikoloji Profesörlerinin Hazırladığı Kişilik Testi

Japon Psikoloji Profesörlerinin Hazırladığı Kişilik Testi

Kokoloji kişilik testi çok sevdiğinizi biliyoruz. Şimdi de yepyeni bir test ile karşınızdayız. Sadece 1 soru ile karakterinizin en derin sırlarını çözeceğimiz Japon psikoloji profesörlerinin hazırladığı kişilik testi için hazır mısınız?

Japon Psikoloji Profesörlerinin Hazırladığı Kişilik Testi

Tokmağın inişi, kurnaz avukatların yorulmak bilmeyen çeneleri, karar okunurken çöken sessizlik… Bir mahkeme salonundan daha fazla dramatik olmayı başaran çok az film sahnesi vardır.

Zekaların çarpıştığı gerilim dolu savaş alanında kimi zaman doğru ile yanlış arasındaki çizgi bulanıklaşır ve bu karışıklıkta kanun ile adalet kaybolur.

Mahkeme salonunda geçen bir filmde aktörsünüz, aşağıdakilerden hangisini oynardınız?

  1. Avukat
  2. Dedektif
  3. Suçlu
  4. Şahit.

Japon Psikoloji Profesörlerinin Hazırladığı Kişilik Testi

Psikoljik açıdan aktör sizin sosyal kişiliğinizle ilintilidir, yani dış dünyayı karşıladığınız yüzünüz. Kendinizi bir aktör olarak hayal etmek size istediğiniz rolü oynama özgürlüğü sunar. Mahkeme salonu dekoru ise sahneye gergin ve heyecanlı duygular katar. Oynadığınızı söylediğiniz rol bir kriz durumunda ne tepki verdiğinizi anlatır.

Eğer Avukatı Seçtiyseniz

Japon psikoloji profesörlerinin hazırladığı kişilik testi

Ateş altında daima soğukkanlısınız ve sizi terlerken görmek çok zor. Fakat çok gergin durumlarda ortaya çıkan bir başka yüzünüz daha var: Kısıtlamaları unutacak kadar ateşli ve gerekirse patlamaya hazır bir savaşçı. Bu soğukkanlılık ve ateşlilik sizi en umutsuz durumlarda bile düzlüğe çıkarıyor.

Eğer Dedektifi Seçtiyseniz

Japon psikoloji profesörlerinin hazırladığı kişilik testi

Karmaşa ve karışıklık sizi etkilemiyor ve başkaları kendilerini kaybettiklerinde bile siz sakin kafayla düşünebiliyorsunuz. Çevrenizdekiler sizdeki bu serinkanlılığa saygı duyuyorlar ve zorda kaldıkları zaman sizden yardım istiyorlar. Bunun anlamı başınızdan hiç dert eksik olmaması ama siz stresten fazla rahatsız olmuyorsunuz, hatta stres sizi daha da sakinleştiriyor.

Eğer Suçluyu Seçtiyseniz

suçlu

Japon psikoloji profesörleri tarafından hazırlanan kişilik testi devam ediyor. Eğer suçluyu seçtiyseniz ilk bakışta güçlü ve umursamaz görünüyorsunuz ama aslında savaşları sonunda kadar götürmek için gerekli olan şey sizde yok. İşler zora binince, kaygılanmakla vakit kaybediyor, sorunları çözmek yerine kendinizi yargılamalaya başlıyorsunuz. Sizin için yapılacak en iyi şey olayları daha pratik yoldan çözümleyebilen birisiyle ortaklık kurmaktır.

Eğer Şahidi Seçtiyseniz

psikoloji

Her durumda uyumlu ve yardımsever olarak görünseniz de başkalarını memnun etmek için gösterdiğiniz fazla çaba sizi de bir dert kaynağı haline getiriyor. Herkesle her zaman geçinmek uğruna tutarsız ve hatta güvenilmeyecek birisi haline geliyorsunuz. Yaptıklarınızın başkalarını mutlu ya da mutsuz edip etmediğinden sürekli endişe duymayı bırakmalısınız. Kendinizi ispatlamanız gereken tek kişi kendinizsiniz.

Kokoloji Ağıma Hoş Geldiniz Aşk Testi

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: