Kadınlar Günü Hediye Önerileri

Kadınlar Günü Hediye Önerileri

Kadınlar günü, kadına verilen değerin önemli bir göstergesidir. Hayattaki en değerli varlıklardan olan kadınlara teşekkür etmek için elbette 8 Mart’ı beklemenize gerek yoktur. Fakat 8 Martta sevdiğiniz kadınlara küçük de olsa bir armağan almanız onları mutlu etmeye yetecektir. İşte kadınlar günü hediye önerileri:

1. Çiçek

Elbette ilk maddeye çiçeği yazmamız size birazcık sıradan geldi. Haklısınız. Ama kadınların en sevdiği şeyler arasında çiçek yer alıyor. Yapılan araştırmalara göre; dünya üzerinde kadınların en sevdiği çiçek türü orkideymiş. Bizden söylemesi. Eğer çiçeğin geçici bir hediye olduğunu düşünüyorsanız solmayan gül de hediye edebilirsiniz. Solmayan güller yaklaşık 2 sene boyunca canlılığını korur.

 

2. Kıyafet ya da Aksesuar

Kadınlar günü hediye önerileri arasında kıyafet yeri asla değişmeyen sürprizler arasında yer alıyor. Kadınlar, kıyafetin her türlüsünü beğenir. Bu neredeyse yazılı olmayan bir kuraldır. Hayatınızdaki kadına; beğendiği bir çantayı ya da ona yakışacağı bir gömleği hediye edebilirsiniz.

3. Teknolojik Ürünler

Sevgili erkekler, teknolojiye sadece siz bayılmıyorsunuz. Kadınlar da teknolojiyi çok ama çok seviyor. Sevdiğiniz kadına; kablosuz kulaklık, müzik çalar, pikap hatta ekonomik durumunuz yeterliyse; cep telefonu ya da dizüstü bilgisayar alabilirsiniz.

4. Çikolata

Eğer, abartıya kaçmadan hoş bir sürpriz yaptırmak isterseniz şeker ya da çikolata armağan edebilirsiniz. Çok şık çikolata paketleri vardır. Bulunduğunuz şehirde istediğiniz şekilde şekerleme paketleri yoksa, internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra; sevdiğiniz kadına mektup da yazabilirsiniz. İçinizden gelen şeyleri kadınlar günü sözleri ile birlikte, kendi el yazınız ile yazarak vermeniz ona kendini çok değerli hissettirir. Bu tarz sürprizler manevi değeri yüksek olan ve kalıcı değer taşıyan eserlerdir. Asla küçümsenmekten korkmayın.

5. Kadınlar Günü Hediye Önerileri: Kolye

Hiçbir zaman modası geçmeyen kadınlar günü hediye önerileri arasında “kolye” ilk sıralarda yer alıyor. Sevdiğiniz insana vereceğiniz, onu ve sizi temsil eden bir kolye hediyesi kalıcılığı ile göz doldurur. Bunun yanı sıra 2020 aksesuar modası trendlerinden bir tanesi olan minimal takılar, tüm kadınların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oAR0oEu59dc
https://www.youtube.com/watch?v=RBKCkvBtZ_o
Please follow and like us:

One thought on “Kadınlar Günü Hediye Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: