Kehanetler Kitabı Nedir?

Kehanetler Kitabı Nedir?

Kehanetler kitabı nedir? sorusu birçok insan tarafından merak edilir. Son zamanlarda ortaya çıkan coronavirus vakasını önceden bildiği söylenen kitap, 15 yıl önce kaleme alındı. Peki kitabın yazarı kim, kitapta geçen kehanetler neler? İşte tüm merak edilenler…

Kehanetler Kitabı Coronavirus İlişkisi Nedir?

kehanetler kitabı nedir?

Kehanetler Kitabı’nın 210. sayfası, 2020 yılını konu ediyor. Bu sayfada 2020 yılında ortaya bir virüs çıkacağı, virüsün akciğerleri ve bronşları hedef aldığı yazıyor. Hatta kitapta; ameliyat eldiveni ve yüz maskesi ile gezileceğinden bile bahsediliyor. Peki kehanetler kitabına göre virüs ne zaman ve nasıl ortadan kalkacak?

Bu sorunun cevabı ise hayli ürkütücü. Kitapta virüsün on sene sonra kendi kendine ortadan kalkacağı yazıyor. Yani virüs, gizemini koruyarak yok olacak.

Kehanetler Kitabı Yazarı Kim?

kehanetler kitabı

Kehanetler Kitabı’nın yazarı, Sylvia Browne isimli bir kadın. Bu kadın; medyumluk yapıyor. Psişik güçlere inanan Sylvia’nın Amerika’lıların adli vakalarına yardım ettiği söylentiler arasında yer alıyor.

Kehanetler Kitabı’nda 17 adet kehanet yer alıyor. Kitapta yer alan kehanetler, özellikle müslümanları kızdırıyor. Çünkü, İslamiyete göre geleceği Allah’tan başkasının bilmesi mümkün değildir. Ancak, kitapta yer alan bilgilerin bir önsezi ile yazıldığı düşünülürse, okunmaya değer bir eser olduğu düşünülüyor.

Özellikle 15 sene öncesinden yaşanacak olayların bilinmesi kesinlikle çok güçlü bir önsezinin gücü olduğu söylenebilir.

Karanlığın Gözleri Kitabı Wuhan’daki Virüsü Anlatıyor

Coronavirus

Kehanetler kitabı nedir sorusu kadar Karanlığın Gözleri kitabı da merak ediliyor. Karanlığın Gözleri kitabı; Dean Koontz tarafından 1981 yılında kaleme alınmış. Şimdi kitapla ilgili en korkunç kısma geçelim.

Bu kitapta da 2020 yılındaki bir virüsten bahsediliyor. Buraya kadar her şey sıradan gibi görünse de kitapta ortaya çıkan virüs; Çin tarafından ortaya çıkartılıyor. Ve virüsün ortaya çıkartıldığı laboratuvar Çin’in Wuhan kentinde yer alıyor. Kitapta virüsün ismi Wuhan-400 olarak geçiyor.

Kitabın Türkçe hali maalesef ki bulunmuyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Her iki kitapta geçen zaman, olaylar kurgusu ve virüs sizce tamamen kurgu mu? Yoksa, her yerde söylenen olumsuz söylentiler doğru mu?

Herkesin bildiği gibi virüsün doğal kaynaklı olduğu söyleniyor. Ancak kitapların tüm bunları yıllar öncesinden bilmesi tesadüf olabilir mi?

Kehanetler Kitabı pdf olarak buradan ulaşabilirsiniz. Fakat, kitabın dili İngilizce bilginiz olsun.

Yazı Önerisi: Corona Günlerinde İzlemeniz Gereken Netflix Yapımları
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: