Kiwi Diş Fırçası

Kiwi Diş Fırçası

Diş fırçasının yüzlerce çeşidi vardır. Bazıları sık fırçaya sahip, bazıları ise dil temizleme gibi özelliklerine. Diş fırçasının doğru kullanımı diş sağlığı için son derece önemli. Bu sebeple son yıllarda elektronik ve pilli diş fırçaları önem kazandı. Bu ürünlerden bir tanesi de kiwi diş fırçası.

Kiwi Diş Fırçası Nasıl?

Kiwi, Türkiye’de kurulan bir firma. Birçok ürün üretiyor ve her ürün piyasaya kıyasla oldukça ekonomik. Bunlardan bir tanesi de diş fırçası.

Sıradan diş fırçaları her ne kadar ekonomik olsa da, tüm ağzı etkili bir şekilde temizlediği söylenemez. Özellikle dişlerin arka kısımları genellikle en az temizlenen yerler arasında. Bu diş fırçası ise tüm dişlere kolayca yerleşerek etkili temizlik sağlıyor.

Kiwi diş fırçası dönen, titreşimli özelliklere sahip. 2 adet AA yani bizim bildiğimiz saat pili ile çalışıyor. Kullanımı oldukça pratik. Üzerinde bulunan butona basmanız yeterli.

Pil değiştirmek için küçük tuşlara hafifçe dokunarak çekmeniz yeterli. Kiwi diş fırçası su geçirmeyen özelliğe sahip. Yanında yedek başlık ile birlikte verilen ürün Oral-B’nin diş fırçasına tasarım açısından benziyor. Ancak Oral-B’nin diş fırçaları biraz pahalı. Eğer ekonomik bir seçim yapmak istiyorsanız Kiwi markası tam da size göre. 

Kiwi Diş Fırçasının Özellikleri

Kiwi diş fırçasının şarjlı olanı da var. Buraya tıklayarak trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Ürünün yedek başlığı da bulunuyor. Birkaç ay sonra fırçanın başlığını değiştirmek isterseniz Oral-B ile uyumlu olan başlıkları da takabilirsiniz. Kiwi diş fırçası fiyatları ise değişiklik gösteriyor. İnternet üzerinden 80-90 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ancak, son zamanlarda Bim marketler Kiwi markalı ürünleri satışa çıkardı. Siz de Bim’e gelen kampanyalı ürünleri takip ederek ekonomik bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kiwi Diş Fırçası Nasıl?

Diş fırçasını deneyen biri olarak şunu söyleyebilirim ki: Gayet başarılı. Daha önce Oral-B’nin diş fırçasını kullanmıştım. Aslında ben arada bir fark göremedim. Ancak Oral- B’nin şarjlı olanları hem çok pahalı hem de çok özelliğe sahip. Bu nedenle aradaki farkı biz değil de bir diş doktorunun daha iyi anlayacağını düşünüyorum. Titreşimli diş fırçaları sıradan olanlara göre daha etkin temizlik oluşturuyor. Eğer siz de uygun fiyatlı ve titreşimli bir diş fırçası arayışındaysanız bu ürüne şans verebilirsiniz. 

Ürünün uzun ömürlü olup olmadığını da bilemeyeceğim henüz. Zaten pilli olduğu için bozulacağını sanmıyorum. Ayrıca ürün su da geçirmiyor. Bu nedenle kolay kolay bozulmayacaktır kanaatimce.

Evde Manikür Nasıl Yapılır?

Please follow and like us:

2 thoughts on “Kiwi Diş Fırçası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: