Kokoloji Ağıma Hoş Geldiniz Aşk Testi

Kokoloji Ağıma Hoş Geldiniz Aşk Testi

Bilinçaltınızdaki en derin, en gizli, en unutulmuş sırlardan bir tanesini daha çözmeye hazır mısınız? Sadece 2 soru ile sizlere şaşırtıcı bir duygu tahlili yapacağımızı baştan söyleyelim. Hazırsanız kokoloji ağıma hoş geldiniz aşk testi başlıyooor.

Kokoloji Ağıma Hoş Geldiniz Aşk Testi

Kokoloji ağıma hoş geldiniz aşk testi

Örümcek dendiğinde herkesin aklına bir şey gelir. Fakat genel itibari ile örümcek; korku ve saygı uyandıran bir canlıdır. Korku ve saygı uyandırmasının elbette birçok nedeni vardır. Belki görüntüsü, belki avlanma becerisi, belki de sabrı… Sebebi ne olursa olsun örümceklere saygımız sonsuz.

Şimdi sizden kendinizi örümcek olarak hayal etmenizi ve kendinzi ördüğünüz büyük bir ağın ortasında hayal etmenizi istiyoruz. Ancak öncesinde kağıt ve kalem elinize alarak işe başlayın.

Soru 1:

Kokoloji ağıma hoş geldiniz aşk testi

Ağınızın resmini çizin. Ardından ağın içine yakaladığınız böcekleri çizerek cinslerini yazın.

Soru 2:

Avladığınız böceklerden bir tanesini yemek için yaklaştınız. Ancak bu böcek bir şekilde kaçmayı başardı. Sizden uzaklaşan bu böcek, uzaklaşırken size bir şey söylüyor. Sizce ne söylüyor?

Kokoloji Ağıma Hoş Geldiniz Aşk Testi Cevaplar

örümcek

Örümcekler doğanın büyük avcılarındandır. Kendinizi örümcek olarak hayal etmeniz, aşk ormanındaki avlanma tecrübelerinizi ifade eder.

Cevap 1:

Ağa yakalanmış böcekler ve sayıları sizin aşk konusundaki zaferlerinizi ortaya koyar. Ağ, diğerlerini cezbetmek için kullandığınız stratejiyi, ağa yakalanmış böcekleri çiziş şekliniz ise eski sevgilileriniz hakkındaki fikirlerinizi anlatır.

Şimdi başlayalım. Çizdiğiniz böceğin cinsi sıradan bir kara sinek miydi? Dişinizin kovuğuna bile yetmeyecek bir kelebek miydi? Seçtiğiniz hayvanın özellikleri ve cinsi de eski sevgililerinizi tarif ediyor aslında.

Cevap 2:

Kokoloji ağıma hoş geldiniz aşk testi

Ağınızdan bir adet böceğin kaçmasını söylemiştir. Peki bu kaçan şanslı böcek size hangi sözcükleri söyledi? Aslında o böceğin söylediği sözler reddedildiğiniz ilişkinizi yansıtır. Evet evet. Psikolojik açıdan durum bu. Elbette dünya çapında hiç reddedilmedim diyecek birçok insan vardır. Ancak insan hayatında reddedilmek de olağandır. Peki sizin böceğiniz kaçarken ne söyledi?

  • Seni çirkin, şişko mu?
  • Yaşasın özgürüm, kurtuldum mu?
  • Bir dahaki sefere mi?

Şimdi eski ilişkinizi düşünün. Belki de reddedildiğinizde sevgiliniz de aynı sözcükleri söylemiştir. Ya da söylemediyse bile size hissettirmiştir. Kim bilir?

 

Yazı Önerisi: Kokoloji Yıldız Testi ile Kişiliğinizi Çözün
Please follow and like us:

One thought on “Kokoloji Ağıma Hoş Geldiniz Aşk Testi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: