Kokoloji Yıldız Testi ile Kişiliğinizi Çözün

Kokoloji Yıldız Testi ile Kişiliğinizi Çözün

Kokoloji kitaplarını daha önce duydunuz mu? Size çeşitli sorular sorarak bilinçaltınızdaki en derin sırları söyleyen testler, Japon psikoloji profesörü Isamu Saito ve Tadahiko Nagao tarafından hazırlandı. Birçok test bulunan kitabı okuduktan sonra ve testleri çözdükten sonra “Aaa evet ya çok doğru” diyeceğinize eminim. Şimdi ise kokoloji yıldız testi ile kişiliğinizi çözün. Hazırsanız başlıyoruz.

Ancak oyuna başlamadan önce kağıt ve kalem elinize almanız gerekiyor.

Kokoloji Yıldız Testi ile Kişiliğinizi Çözün

Kokoloji Yıldız Testi ile Kişiliğinizi Çözün

Soru 1:

Bir kağıda 3 adet yıldız çizin. Bu yıldızları çizerken boyutlarına siz karar verin. İster büyük, isterseniz de küçük olsun. Bu tamamen size kalmış.

Soru 2:

Şimdi az önce çizdiğiniz yıldızlardan sadece bir tanesine kuyruk çizin.

Evet, sorular bu kadardı. Şimdi çizdiğiniz yıldızları ve psikolojik açıdan yorumlamasını yapacağız.

Kokoloji Yıldız Testi ile Kişiliğinizi Çözün Cevapları

kokoloji

Yıldızlar; uzak ve erişilemez olsa da, dileklerimizi yerine getiren ışıltılı bir güce sahiptir. Aslında yıldızlar, şimdi yaşadığımız anı belirleyip, gelecekte olacak şeylere dair ipuçları verirler. Çizdiğiniz şekiller iş hayatınızı ve şuanki kariyer durumunuzu gösterir.

Cevap 1.

İlk soruda sizden 3 adet yıldız çizmenizi istemiştik. Çizdiğiniz yıldızlardan en büyük olanı şuanki işinizi, yapabileceklerinizi ve hayal kırıklıklarınızı gösterir.

Eğer en büyük yıldız ile diğer 2 yıldız arasındaki boy farklı birbirinden fazla değilse, bunun anlamı işinizden memnun olmadğınızdır. Hatta başka bir iş aradığınızı da gösterir.

Ancak; çizdiğiniz yıldızların büyüklükleri arasında ciddi bir fark varsa bu durum şuanki işinize olan bağlılığınızı ifade eder. Canla başla çalıştığınızı hatta işkolik olma yolunda emin adımlarla ilerlediğinizi ifade eder.

 Cevap 2.

Tarih boyunca tüm kültürlerde bir gerçek vardır. Buna göre, kuyruklu yıldız felaket habercisidir. Kuyruk çizdiğiniz yıldız ufukta bekleyen sıkıntınızı ifade eder. Eğer küçük yıldızlardan bir tanesine kuyruk çizdiyseniz, şanslısınız. Bu durum çalıştığınız yerde mevki sahibi birinin sizi sevdiğini ifade eder.

Ancak büyük yıldızlardan bir tanesine kuyruk çizdiyseniz malesef işleriniz yolunda değildir. Başka iş arayışlarına başlamanın tam zamanı gelmiştir.

Bunları biz söylemiyoruz. Japon bilim insanları söylüyor.

Isamu Saito kimdir diyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Yazı Önerisi: Karantina Bitince Ne Yapacaksınız?
Please follow and like us:

One thought on “Kokoloji Yıldız Testi ile Kişiliğinizi Çözün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: