Loreal Saf Kil Detoks Jeli

Loreal Saf Kil Detoks Jeli

Gün geçmiyor ki yepyeni bir ürün çıkmasın. L’oreal makyaj malzemeleri ve kişisel bakım ürünlerindeki başarısını kanıtlamış durumda. Ancak, bazı ürünleri hem çok pahalı hem de önemli ölçüde bir faydası da yok. Paranızın boşa gitmemesi için, fikirlerimi yazmak ve tarafsız öneride bulunmak istiyorum. Bugünkü ürün listemizde Loreal saf kil detoks jeli yer alıyor.

Loreal Saf Kil Detoks Jeli Yapısı

Loreal Saf Kil Detoks Jeli

Saf kil detoks jelinin ne çok sıvı ne de çok katı bir yapısı var. Elinize az bir miktar dökmeniz tüm yüzünüz için yeterli geliyor. Bir defa satın alıp aylarca kullanabileceğiniz yapıya ve doluluk oranına sahip.

Kokusu

Bu tarz ürünlerin kokusu sizin fikirlerinizi etkiliyor mu bilemem. Ama benim gibi koku hassasiyeti olanlar için oldukça etkileyici bir faktör. Ürünün kokusunu erkek tıraş kolanyasına benzetebilirim. Aşırı parfümlü bir kokuya sahip.

İçeriği

L'oreal Paris

Ürünün içeriğinde 3 saf kil yer alıyor. Bunlar: Arı kili, Montmorrilonit kili, Rhassoul kili. Bunun yanı sıra kömür de yer alıyor. Bildiğiniz gibi son yıllarda aktif kömür temizlikte önemli bir yere sahip. Diş macunundan şampuanlara kadar neredeyse her ürünün içinde mutlaka aktif kömür yer alıyor. Loreal’in bu jeli içerik açısından faydalı görünüyor.

Fiyatı

Fiyat segmenti değişiklik gösteriyor. Ancak 20-30 TL arasında olduğunu görüyorum. Ben de 20 TL’ye satın almıştım.

Loreal Saf Kil Detoks Jeli Nasıl?

Loreal Saf Kil Detoks Jeli

Jelin uygulanması oldukça basit. Kimisi yüzünü ıslatıp jeli uyguluyor. Kimisi ise elinde sabun gibi eriterek yüzüne sürüyor. Ben de sabun gibi sürenler tayfasında yer alıyorum. Ellerim simsiyah oluyor. Yüzüme masaj yaparak uyguluyorum. T bölgesine biraz daha özen göstererek uyguladıktan sonra ılık su ile duruluyorum.

Loreal Saf Kil Detoks Jeli Yorumları

Loreal Saf Kil Detoks Jeli

Yüzüme uyguladıktan sonra yanma hissi yaşadım. Belki parfüm içeriğinden, belki de içinde yer alan başka bir maddeden dolayı hafif çaplı acı hissettim. Ayrıca, parfüm kokusu o kadar yoğundu ki aşırı rahatsız oldum. Bunun yanı sıra temizlenmesi çok kolay. Yüze uygulandıktan sonra, aşırı kurutan ya da kaşındıran türlerden değil. Temizledikten sonra aynada kendimi ışıl ışıl gördüm. Bu  arada benim cilt tipim karma. Kuru ciltli kişilerin bu ürünü sevip sevmeyeceği konusunda kararsız kaldım.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Evde Brezilya Fönü

Please follow and like us:

One thought on “Loreal Saf Kil Detoks Jeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: