Ozan Güven Hakkında Şiddet İddiası

Ozan Güven sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle sosyal medya gündemine oturdu. Deniz Bulutsuz, darp edildiğini sosyal medya hesabından paylaşarak Ozan Güven’e dava açtığını belirtti. Ozan Güven hakkında şiddet iddiası özellikle ünlüler camiasında çok konuşuldu. Birçok ünlü isim, Ozan Güven’i kınadığını belirten sözler yazdı.

Ozan Güven ise bu iddiaları yalanladı. Deniz Bulutsuz’un ayrılmak istemediği için tehdit ettiğini söyledi. Şimdiyse adli tıp raporundan sonra gerçeklerin ortaya çıkacağı belirtiliyor. Deniz Bulutsuz, Ozan Güven’e kasten öldürmeye teşebbüs, hürriyetten yoksun bırakma ve hakaret suçlarından dava açmıştır.

Ünlülerden Deniz Bulutsuz’a Destek

Ozan Güven hakkında şiddet iddiası

Sıla Gençoğlu: Ben faili tanıyorum. Koşulsuz şartsız yanındayım. #DenizBulutsuz #KadinaSiddeteHayir

Demet Özdemir: #denizbulutsuz öncelikle tanıyorum …Birlikte çalıştık … Bu şiddeti kimse haketmiyor ne olursa olsun ! Kadına şiddetin her türlüsüne bela okuyorum ! Ne biçim bir öfke bu , nasıl bir akıl tutulması ! Çekin ellerinizi artık çekin !

Cem Yılmaz: Sevgili arkadaslar. Kadina şiddet meselesinin “tarafı” olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir.Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden “Sen de bir şey söyle” isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında cok üzgün olmak dışında bir halim yoktur.Yapmayın.

Berrak Tüzünataç: Fotoğraf ını gördüm Deniz, kalbim parçalandı. Ne yaşanmış olursa olsun, şiddeti aklayamaz – şiddetin bir bahanesi olamaz. Sana ve varlığına saldırılan her kadına, her zaman elimden geldiğince yalnız olmadığını hatırlatmaya çalışacağım. Yalnız değilsin, yalnız değiliz.

Ozan Güven hakkında darp iddiası

Please follow and like us: