Rituel De Beaute 3D Yenileyici Maske

Rituel De Beaute 3D Yenileyici Maske

Rituel De Beaute 3D Yenileyici Maske, Bim’e aktüel ürün olarak geldi. Vegan bir ürün olan maske, uygun fiyatı ile merak edilen cilt bakım ürünleri arasında yerini aldı. Rituel De Beaute markasının ürünü, Trendyol ve Hepsiburada.com gibi internet sitelerinde de satılıyor.

Rituel de Beaute Hücre Yenileyici ve Canlandırıcı Maske fiyatı Bim’de 3,95 tl‘ye satılıyor. Vegan ve 3D bir maskeye göre fiyatı oldukça ekonomik olan ürün, başka sitelerde 35-30 tl arasında satılıyor. 

Rituel De Beaute 3D Yenileyici Maske Kullananlar ve Yorumları

Rituel de beaute 3D yenileyici maske

Maske, kağıt maske formatında. Temizlenmiş cildinize özellikle duştan sonra uygulayabilirsiniz. Yüze kolay bir şekilde yapıştırılarak kullanılabiliyor. Oldukça sıvı olan ürünün katlı kısımları da ilgi çekiyor. Kısacası, özensiz bir kağıt maskeden ziyade itina ile oluşturulmuş bir ürün izlenimi veriyor.

Maskeyi cildinize yapıştırdığınızda ferah ve yenilenmiş bir his oluşuyor. Cildinize uyguladıktan sonra 15-20 dakika beklemeniz gerekiyor. Bu sürenin sonunda maskeyi çıkardığınızda cildinizin nemli, parlak ve canlı göründüğünü hissediyorsunuz.

Güney Kore’de üretilen ürün, boynunuza kadar uygulanabilme özelliğine sahip. Rituel de beaute yüz maskesi kullananlar pamuk gibi hissettiğini belirtir. Ayrıca, alerjik ciltlerde bile  tahrişe neden olmaması ürünün sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Ancak, kesinlikle herhangi bir tahriş, sivilce ya da kızarıklık gibi bir durumla karşılaşırsanız kullanmamanız gerekiyor. Zaten ürünün üzerinde de böyle bir durumla karşılaşırsanız kullanmamanız gerektiği belirtiliyor.

Rituel De Beaute Yenileyici Maske İçindekiler

Rituel de beaute 3D yenileyici maske

Ürünün vegan olduğunu belirtmiştir. Ancak içeriğindeki ürünler arasında hamelis virginia özü ilgi çekiyor. Hamelis virginia özü, yenileyici özelliği ile biliniyor. Hatta, ayıların hamelis virginia’ya yaralanan bölgelerini sürerek yarayı tedavi ettiği söylenir. Zaten Kore’lilerin cilt bakım ürünlerindeki başarısını bilmeyen yoktur. Kore’lerin cilt güzelliğinin sırları arasında morus alba kökü özü de yer alıyor.

Morus alba kökü, esasen beyaz dut ciltteki kahverengi lekelerle savaşıyor. Ciltte renk eşitliğini sağlayan bitki, cilt açıcı etkisi ile de biliniyor.

Eğer bir ürün denemek isterseniz Rituel de beaute 3D yenileyici maske şans  verilmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Eğer beğenirseniz en yakın Bim’e giderek değeri anlaşılmadan stok yapmanız önerilir.

 

Dalin Bebek Kolonyası

Please follow and like us:

One thought on “Rituel De Beaute 3D Yenileyici Maske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: