Selin Ciğerci

Selin Ciğerci

Tam adı: Selin Ciğerci
Doğum tarihi:  4 Nisan 1984
Doğum yeri: Kastamonu / Türkiye
Eşi: Gökhan Çıra
Mesleği: Şarkıcı – Sosyal Medya Fenomeni
imdb-logo Fettah Can

youtube-chanel Fettah Canelma-müzik-logo-dinlemek Fettah Canspotify-connect-compatibility-logo- Fettah Can

instagram-hesabi Fettah Can  

Hayatı

Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci, son olarak Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında konuşarak içini döktü. Eşini ve ailesini anlatan Selin, hayatı ile ilgili çarpıcı olayları anlattı. 

Selin Ciğerci, 1984 yılında dünyaya geldi. Ailesinin ekonomik durumu iyi değildi. Onun çocukluğu Zeytinburnu’nda bir gecekonduda geçti. Selin Ciğerci’nin hayatında birçok dönüm noktası vardır. Bunlardan ilki; babasının işlerinin iyi gitmesi sayesinde olmuştur. 

İkinci dönüm noktası ise Asuman Krause’nin bir zamanlar popüler olan programına katılmış olmasıdır. Bu programda ilgi çekiciliği sayesinde akıllara kazanmaya başlamıştır.

Fakat Selin Ciğerci, doğduğunda kadın değildi. Geçmişinde “Bebek Okan” lakabıyla anılırdı. O dönemde hayatını DJ’lik yaparak idare ederdi. Buraya kadar sadece yüzeysel bilgiler verdik. Şimdi ise, onun hayatının arka planını aktaracağız.

Babası ona “Senden bir b*k olmaz” demiştir. Selin ise, hayatını babasına kanıtlamaya adamıştır. Her adımında durmadan babasından takdir beklemiştir.

Selin Ciğerci, Gökhan Çıra ile evlenmiştir. Selin’in cinsiyet değiştirmesi nedeniyle çocuğu olmayacaktır. Kendine ait bir kozmetik markası olan Selin lise mezunudur. Eğitimine ailesi ve kendisiyle savaş halinde olması yüzünden devam edememiştir.

Babası, onu evden göndermiştir. Çünkü; babası Selin’in erkek iken hal ve hareketlerinden memnun değildir. Babasının tutucu tarafları ve başka sorunları onun mutsuzluğa sürüklemiştir. Selin “Bedenimi ruhuma uydurdum” diyerek kendini ifade etmiştir.

Eşi Gökhan ile 6 yıldır sevgililik sürdürmüşlerdir. Futbolcu Gökhan Çıra, Selin Ciğerci ile evlenmek için ailesini bile karşısına almıştır. Gökhan’ın futbol kariyerindeki olaylar bile Selin’e yansımıştır. 

Türkiye’nin ilk sosyal medya fenomeni olan Ciğerci, bazen sahne alarak, bazen de matinelere katılarak iş hayatını sürdürür. İşini çok severek yapan Selin’in babası ünlü bir giyim markasının sahibidir.

Babasına aşırı düşkün olmasına rağmen, onun hayatındaki seçimler 5 sene boyunca babasından uzak kalmasına sebep olmuştur. Bir dönem bir arkadaşının yanında çalışan Selin, korsan taksicilik bile yapmıştır. Senelerce taksicilik yaparak görev almıştır. Ancak içinde durmadan cinsiyet değiştirme isteği vardır. 

Babası ile barışması ise erkek kardeşinin evlenme dönemine rastlar. Kardeşi onun taksicilik yaptığını görüp ona bir ev tutmuştur. Ama erkek kardeşi Kaan, hala Selin’in erkek olarak kalması gerektiği konusunda ısrarcı tutum sergilemiştir. Kardeşi ile kavga etmiştir ve yeniden gitmek istemiştir.

Gelin, babası ile konuşmalarını sağlamıştır ve ikisini barıştırmıştır. Babası onu gördüğünde “Bunun için mi 5 senedir bu evde yoktun?” diyerek küçümseyici tavır sergilemiştir. 

Fotoğrafları

Videoları

Please follow and like us:

2 thoughts on “Selin Ciğerci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: