Ücretsiz Zayıflama Uygulamaları

Ücretsiz Zayıflama Uygulamaları

Telefon uygulamasıyla 78 kilo verdi haberlerini duydunuz mu? Çağımızın en büyük sorunlarından bir tanesi kilolardır. Bilinçsiz beslenme, uyku düzeninin olmaması, sağlıksız gıdalar ve hareketsiz yaşam, beraberinde kiloyu getirir. Kilo vermek için yüzlerce diyet, onlarca egzersiz vardır. Fakat, zayıflamak için herkesin uzmanlara dökeceği binlerce lirası yoktur. Eğer cep telefonunuz aracılığı ile kilo vermek istiyorsanız; işte ücretsiz zayıflama uygulamaları:

1. Ücretsiz Zayıflama Uygulamaları: Diyet Koçum – MyDietCoach

Ücretsiz zayıflama uygulamaları

İlk uygulamamız zayıflamak için diyet yapmayı isteyenler için. Fakat, uygulama o kadar kapsamlı ki. Sadece yemek düzeninizi değiştirmek ile kalmayacaksınız. Uygulamanın iki sürümü var. Bunlar; ücretli ve ücretsiz kategorilerde karşımıza çıkıyor. Ücretlisi 50 TL. Ancak ücretlisini almadan da gayet sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Bunu biz demiyoruz. Kullananlar söylüyor. Uygulamayı Android telefonlara da indirebilirsiniz.
• AppStore üzerinden indirmek için buraya tıklayın.
• Uygulama İngilizce olduğu için aşamalarını size aktarmaya çalışacağım.
• İlk olarak zayıflamak garantili AppStore uygulamaları arasında hatırı sayılır olan uygulamayı indirdikten sonra cinsiyetinizi yazmanız gerekiyor.
• “log your weight” bölümüne tıklayarak kilonuzu yazın. Buraya tıkladığınızda sizi “what is your current weight?” yani şuanki kilonuzu yazmanızı isteyen bölüm karşılayacaktır. Buraya kilonuzu girin. Örneğin: 89 yazın.
• Ardından kaç kilo olmak istediğinizi “Please set your goal first” bölümüne yazın. Buraya da: 60 kilo yazın.
• Uygulama size, bu kiloyu vermenin sizin için neden önemli olduğunu soracaktır. Buraya isterseniz seçeneklerden birini tıklayarak, isterseniz de manuel olarak yanıt verebilirsiniz.
• Ardından “Done” seçeneğine basarak diyetinize başlayacaksınız. Size uygulamanın bildirim göndermesini onaylamanızı tavsiye ederiz. Uygulamaya yediklerinizi, içtiklerinizi, yaptığınız egzersizleri yazmanız gerekiyor.
• Sizin için kalori hesabı yapacaktır ve istediğiniz kiloya ulaşmanız için en büyük yardımcınız olacaktır.

2. 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi

Bu uygulama, profesyonel fitness koçu tarafından hazırlandı.Egzersizlerin yoğunluğu günden güne artış gösterir. Canlı video ile desteklenen uygulama sayesinde, istediğiniz kiloya 30 günlük sürenin sonunda kavulabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde bir kullanıcı 3 ayda 25 kilo vermiştir. Evet yanlış duymadınız. Ayrıca uygulamanın sade ve eğlenceli olması, size sporu zorunluluk yerine keyifli bir hale getirecek.

3. Ücretsiz Zayıflama Uygulamaları: Nike Training Club

Ücretsiz zayıflama uygulamaları

Bu uygulama benim de zaman zaman indirip istediğim forma kavuşunca sildiğim bir zayıflama uygulaması. Her şey o kadar profesyonelce hazırlanmış ki Nike, kıyafet ve ayakkabı konusundaki kalitesini uygulama konusunda da konuşturmuş diyebilirim. Nike Training Club üzerinden yapmak istediğiniz antremanı, şuanki kilonuzu, kaç kilo olmak istediğinizi ve günlük aktivite düzeyini yazmanız yeterlidir. Uygulama sizin için en doğru önerileri karşınıza çıkarır.

4. YAZIO Kalori Sayacı

zayıflamak

Bu uygulama sayesinde ben de kilo vermiş birisi olarak gönül rahatlığı ile yazıma başlıyorum. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki bu bir egzersiz uygulaması değil. Bu uygulama, kalori sayacı.

Sadece kalorilerinizi sizin için sayan uygulama sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Nasıl mı? Uygulamaya kaç kilo olduğunuzu ve kaç kilo olmak istediğinizi yazmanız gerekiyor. Ardından gün içinde ne yer ne içerseniz kaydetmeniz oldukça önemli. Örneğin; günlük almanız gereken kalori miktarı 1000 ise, 1000 kalorilik yiyecek tüketebilirsiniz. Kalori miktarını aşmadığınız sürece kilo verdiğinize gözlerinizle tanık olacaksınız.

Ben bu uygulama sayesinde birkaç ayda tüm fazlalıklarımdan kurtuldum ve beslenme alışkanlığımı kendi ellerimle düzelttim. Tavsiyemdir.

Ücretsiz Corona Maskesi Nasıl Alınır?

Please follow and like us:

One thought on “Ücretsiz Zayıflama Uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: