Uzun İlişkinin Sırrı

Uzun İlişkinin Sırrı

Şimdi, bugüne kadar uzmanlardan, psikologlardan duyduğunuz tüm motivasyon cümlelerini unutun. Uzun ilişkinin sırrı nedir merak ediyorsanız, ilk olarak her ilişkinin birbirinden farklı olduğunu bilmeniz gerekir. Her ikili ilişki farklı bir formülle yürür.

Şöyle ki; Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çiftine bakın. Aralarındaki yaş farkına rağmen yıllardır mutlu mesut bir evlilikleri var. Ama sorsanız birilerine, derler ki “Erkek kadından büyük olmalı.”

Ya da Brad Pitt ve Angelina Jolie ilişkisine bakın. İkisi de dünyanın en güzel insanları. Ama ilişkileri sürdü mü? Hayır. Bu durumda öncelikle şunu kabullenmek gerekir. Her insan farklıdır.

Uzun İlişkinin Sırrı

Uzun ilişkinin sırrı

Bütün ilişkilerde işe yarayan sırları sizler için araştırdık. Ancak; psikologlardan falan araştırmadık. Farklı yerlerden araştırdık merak etmeyin.

1. Karşınızdaki İnsanı Tanıyın

aşk

İster kadın olun, isterseniz de erkek. İlişkide uzun ömürlülük arayışındaysanız ilk olarak karşınızdaki insanı tanımanız gerekir. Tanımak ise gözlemlemek ile olur. Bakın karşınızdaki kişiye. Nasıl biri, neyden sinirleniyor, garsonlara nasıl davranıyor, merhametli mi, annesi babası ile ilişkisi nasıl, acıkınca nasıl biri, uykudan kalkınca nasıl biri. Tüm bunları dikkatlice analiz edin.

Sabahları kalkınca sinirli olan bir insana kavgacı tutum sergilerseniz, ilişkiniz uzun süreli olmayacaktır. Merhametten yoksun bir insana yolda gördüğünüz aç kediyi anlattığınızda ise acımasını beklememelisiniz.

Ancak şunu da asla unutmayın. Merhameti olmaya bir insan, gerçek bir insan değildir. Hatta mümkünse merhametsiz insandan topuklarınızı kıçınıza vura vura kaçın. Uzaklaşın.

2. Uzun İlişkinin Sırrı: Sağır Olun

Uzun ilişkinin sırrı

Kadınlar konuşmayı çok sever. Uzun uzun anlatmak, hiçbir detayı atlamadan karşısındaki ile paylaşmak onlar için bir rahatlama yöntemidir. Erkeklerde durum farklıdır. Kimi zaman konuşmayı, kimi zaman susmayı tercih ederler. Kimi zaman da saçma sapan sözler söyleyerek kırıcı olurlar.

Bu durumda sağır olmanız en önemli detaylardan bir tanesidir. Yani, duymayın. Karşınızdaki insan sinirliyken kırıcı konuşan birisiyse onu duymamayı öğrenin. O size kavgacı tutum sergiliyorsa siz içinizden “La la lay lay” şarkılar söyleyin.

3. En Başından Tanıyın

sevgili

Bir ilişkiye başlarken, karşınızdaki insanla muhabbetinize çok dikkat edin. Muhabbet edebiliyor musunuz, iletişimiz nasıl inceleyin. Yani, karşınızdaki adam ya da kadın gün içinde zorla bir tane mesaj atıyorsa, aramak da istemiyorsa, üstüne üstlük buluşmaya da sıcak bakmıyorsa Boş verin gitsinMuhabbetiniz kötü ise zaten o ilişki başlamadan bitmiş demektir.

Ancak, çalışıyorsa ya da gerçekten müsait değilse orası ayrı. Onu biz bilemeyiz. Başta da dediğimiz gibi önce siz tanıyın.

4. Uzun İlişkinin Sırrı: Arkadaş Olun

Uzun ilişkinin sırrı

Arkadaş olabilmek ilişkideki ennnnn önemli konudur. Tabiki ensenize bir tane geçirip “naber reis” demesinden bahsetmiyoruz. Arkadaşlık dendiğinde, sevgiliniz canı sıkılınca gelip size anlatabilsin, parasızlık çekince ilk size söylesin, annesi ile tartışınca gelip sizle paylaşabilsin. Sırlarınızı verebilin, güven sorununuz olmasın. İşte tüm bunlar uzun ilişkinin sırrıdır.

5.Kartları Açık Oynayın

Sevgili

Bazı ilişkiler vardır. Tamamen taktikler üzerine kuruludur. Mesaja 5 dakika geç yazar, siz de 5 dakika geç yazarsınız. İyi geceler demeden uyursunuz, ertesi gece o da aynısını yapar. İşte bu tarz ilişkiler genellikle uzun süreli olmaz.

İçinizden ne geçiyorsa söyleyin. Taktik yaparak bir ilişki sürmez. Nereye kadar taktik yapacaksınız. Boşverin. Kızdıysanız da, mutluysanız da her şeyinizi söyleyin. Paylaşın. Korkmayın. Eğer siz duygularınızı açık açık söylediğiniz için ayrılacaksa, yol verin gitsin.

Kadınlar Dikkat! 10 Adımda Erkeklerin İlgisi Nasıl Çekilir?

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: