Yağlı Saçlar İçin Şampuan Önerileri

Yağlı Saçlar İçin Şampuan Önerileri

Yağlı saç probleminden muzdarip olan kişiler, saçlarını nerdeyse her gün yıkayarak temiz görünüm elde etmek ister. Ancak, gün sonunda saçlar hem yağlı hem de sönük görünür. Saçların yağlı olmasının birçok nedeni vardır. Bu nedenlerden bir tanesi de yanlış ürün seçimidir. Özellikle şampuanlarda bulunan birçok madde saçların kısa sürede yağlanmasına ya da kepek oluşmasına neden olur. Yağlı saçlar için şampuan önerileri bizzat denenmiş olup, sonuçlar öznel bir şekilde aktarıldı.  Elbette herkesin saç derisi birbirinden farklıdır. Ancak, ürün arayışındaysanız aşağıdaki önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

1. Yağlı Saçlar İçin Şampuan Önerileri: Urban Care Tea Tree Oil Yoğun Arındırıcı Saç Bakım Şampuanı

Urban Tea Tree Oil

Urban, market şampuanlarına göre daha kaliteli bir içeriğe sahiptir. Çay ağacı yağı ve keratin içeren şampuanın farklı bir ambalajı daha var. Şampuanın arındırıcı etkisi gerçekten çok başarılı. Saçınıza ilk sürdüğünüzde köpürmediğini ve temizlenmediğini düşünebilirsiniz. Ancak duştan çıkıp saçlarınızı kuruttuğunuzda etkilerini hissedersiniz. Kokusu çok az olan ürünün dezavantajı ise gramajı. Tüp şişe formundaki ürün kısa sürede bitiyor.

Fiyatı 20-30 tl arasında. Denenmesi gerekir. Fakat, aynı ücrete daha iyi bir şampuan alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Dermokil Yağlı Saçlar Arındırıcı Killi Şampuan

Yağlı saçlar için şampuan önerileri

Dermokil, 2006 yılından beri bilinen bir markadır. Kremden şampuana kadar nerdeyse her ürünün içinde kil bulunur. Bu ürünlerinden bir tanesi de kil, keratin ve limon içerikli şampuandır. Üç ürünün de saç için etkileri saymakla bitmez. Özellikle limonun temizleyici ve arındırıcı etkisini bilmeyen yoktur. Kil etkili bu şampuan ilk yıkamadan itibaren etkisini hissettirir. Saç derinizi temizleyen şampuanın kokusu hoştur. Ancak buram buram parfüm kokmaz. Sade bir kokudur. Saçlarınızı sertleştirebilir. Arındırıcı tüm şampuanlarda olduğu gibi bunda da saç kremi kullanmanız gerekebilir. Fiyatı 10-15 tl arasındadır.

Ürünü almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Yağlı Saçlar İçin Şampuan Önerileri: Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi

Pantene şampuanlarının en beğenilen özellikleri arasında kokusu yer alır. Taze ve hoş bir koku olan Pantene yağ terapisi isimli şampuan, saçları temizlerken mis gibi kokmasını da sağlar. Ayrıca, temizlerken aşırı kuruma problemi de yaşamazsınız. Ürünün arındırıcı etkisi diğerlerine göre daha az olsa da, kalıcı kokusu denemeye değer bir ürün olduğunu gösteriyor.

4. Clear Günlük Arındırıcı Etkili Saç Bakım Şampuanı

Yağlı saçlar için şampuan önerileri

Clear, kepek ve temizleyici etkisi ile bilinen şampuanlar arasında yer alıyor. Arındırıcı şampuanlar arasında temizleme etkisi en beğendiğim ürünlerden bir tanesi olan Doğal Terapi ürününün benim açımdan tek dezavantajı kokusu. Çünkü ben şampuanlar arasında daha farklı ürünleri tercih ederim. Ancak, birçok insana göre bunun kokusu muhteşemdir. En iyisi siz bir koklayın sonra karar verin:)

5. Yağlı Saçlar İçin Şampuan Önerileri: Tresan Isırgan Otu

Yağlı saçlar için şampuan önerileri

Yağlı saçlar için bitkisel şampuan arayışındaysanız elinizin gideceği ilk şampuanlar arasında Tresan vardır. Tresan şampuanlar arasında benim en sevdiğim ısırgan otlu ve biberiyeli olandır. İkisinin de arındırma ve temizleme etkisini çok beğeniyorum. Fakat, saçlarımı aşırı sertleştirdiğini ve kokusunun çok az olduğunu belirtmekte fayda var. Yani ,saçlarım yağlı görünmesin yeter diyorsanız ürün size uygun. Ancak, “kokusu olsun saçlarım bakımlı görünsün” diyorsanız başka ürünlere de ihtiyaç duyacağınızı baştan söyleyelim.

6. Loreal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil

Yağlı saçlar için şampuan önerileri

Loreal markasının her ürününü beğenen bir kişi olarak en sevdiğim şampuan görseldekidir. Saçları temizlerken hoş kokusu ile beğenilen ürün, saçları sertleştiriyor. Ancak, saç kremi ya da bakım ürünü ile birlikte kullanırsanız saçlarınızı temizlerken sertleşmesinin de önüne geçersiniz.

Fiyatı ekonomik olan ürünü nerdeyse her türlü marketten temin edebilirsiniz.

Yazı Önerisi: Rituel De Beaute 3D Yenileyici Maske

Please follow and like us:

One thought on “Yağlı Saçlar İçin Şampuan Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Twitter
Instagram
%d blogcu bunu beğendi: